Klasické zpracování účetnictví

Jednou z možností externí spolupráce, kterou nabízíme. Je oblíbena především u menších a středních firem, kteří si vystavují faktury sami a doklady jsou nám předávány v měsíčních, čtvrtletních nebo ročních intervalech.

Charakteristika klasické zpracování účetnictví

Základem je vzájemná komunikace osobní, telefonická, e-komunikace prostřednictvím internetu. Klient si sám vystavuje faktury, veškeré doklady si dává stranou do desek, krabice, které jsou předány a zpracovány u externí účetní firmy.

 

Online zpracování účetnictví

Charakteristika služeb on-line
Základem on-line účetnictví prostřednictvím internetu je spojení vzdáleným přístupem mezi externí účetní firmou a klientem, který má možnost se kdykoliv a odkudkoliv připojit ke svým firemním účetním datům z libovolného místa.

Co přesně znamená vzdálený přístup v účetnictví?

Základem je ekonomický systém, na kterém všechno běží a který uchovává všechna data na jednom místě.

On-line účetnictví prostřednictvím internetu je spojení vzdáleným přístupem mezi externí účetní firmou a klientem, který má možnost se kdykoliv a odkudkoliv připojit ke svým firemním účetním informacím z libovolného místa.

Naše účetní a daňová kancelář nabízí vedení účetnictví formou on-line účetnictví prostřednictvím modulu Účetní centrála.

Vzdálený přístup funguje, tak že Účetní klient vystaví faktury a ty jsou okamžitě přeneseny do Účetní centrály.

Postup spolupráce

  • Po odsouhlasení ceny a smluvních podmínek navštíví Vaši firmu náš zástupce.
  • Po podepsání smlouvy bude klientovi nainstalován modul Účetní klient, který bude exportovat doklady pro účetní kancelář účetní kancelář

Díky této formě spolupráce máte Vaše ekonomická data vždy k dispozici a můžete s nimi kdykoliv pracovat z různých míst (prodejna skladu, domov, z notebooku na dovolené či jiných provozoven Vaší společnosti).